sobota, 5 maja 2012

GŁOSUJCIEEEE ! ♥

Zagłosujcie na mojego bloga w głosowaniu { w ostatniej ankiecie } na tej stronie - http://one-direction.com.pl/ być może będzie on blogiem miesiąca ! 

4 komentarze:

 1. zagłosuję .:)
  a mam takie pytanie. można się tam zgłosić np na kolejne konkursy o opowiadanie. mam jedno o 1d.:)

  a może wpadniesz do mnie ? zapraszam do komentowania.:*
  http://mysterious-crescent.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Pewnie pomyślisz, że to spam i się nie mylisz. Masz pretensje pisz na widget’cie na moim blogu. Chcę cię tylko zachęcić do zajrzenia i przeczytania moich blogów. Jeśli ty chcesz ode mnie tego samego napisz mi to. Niezwykłą wartość mają dla mnie szczere komentarze ( o ironio… - tak właśnie pomyśleliście, trudno).
  http://najamajke.blogspot.com/ - blog opowiadanie, którego główną bohaterką jest Vanessa. Opowieść zaczyna się na Jamajce, a w międzyczasie czeka ją wiele przygód. Obecnie jest w związku z Neymarem - brazylijskim piłkarzem i razem z przyjaciółmi wybrali się w podróż do Paryża, gdzie Ney się jej oświadczył, w drodze powrotnej jej przyjaciółki miały wypadek samochodowy. Czytaj dalej!
  http://skazananabluesaa.blogspot.com/ - krótkie opowiadania z dużą porcją muzyki i przemyśleń. Coś lekkiego. Nie zabraknie też fotografii mojego autorstwa.
  Zapraszam do wchodzenia i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 3. [Spam]
  Hej! Chciałybyśmy zaprosić na nasz nowy blog: http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  Dopiero zaczynamy i miło by było mieć czytelników. :)
  Na razie mamy imaginy, ale wkrótce pojawi się tam opowiadanie o dwóch dziewczynach, które rozpoczynają swoją przygodę z One Direction. Będzie tam wiele sekretów, smutnych ale także i wesołych sytuacji.
  Serdecznie zapraszamy!!

  OdpowiedzUsuń
 4. zagłosowałam !!
  Zapraszam teraz do mnie w rewanżu :))

  http://odziezuzywana-online.pl

  OdpowiedzUsuń